Üdvözöljük Nagyszentjános weboldalán!

Aktualitások

Eb pótoltás

Eb pótoltás

Olvasson tovább

Háziorvos szabadsága 2017.09.29.-én

Háziorvos szabadsága 2017.09.29.

Olvasson tovább

Tűzgyújtási tilalom feloldása

Tájékoztatjuk a Lakosságot, hogy a mai napon az Országos Katasztrófavédelem, feloldotta a tűzgyújtási tilalmát.  

Tájékozódni a www.katasztrofavedelem.hu oldalon lehet. 

Olvasson tovább

Gyermek orvos és a Védőnő szabadsága

Olvasson tovább
Eb oltás

Eb oltás

Olvasson tovább

EBÉDBEFIZETÉS

EBÉDBEFIZETÉS!!!

 

A következő gyermek étkezés befizetése: 2017. szeptember 12-én (kedden)

7.00 - 9.00 és 14.30 - 16.00 között

a Tarka Lepke Óvodában!

 

Pótbefizetés: 2017. szeptember 14-én (csütörtökön)

8.00 – 15.00 között

az Önkormányzati Hivatalban!

 

Olvasson tovább

Köszöntő

Kedves Látogatónk!

Tisztelettel köszöntöm Önt Nagyszentjános megújult honlapján, melyet a nyilvánosság és a lakosság szolgálata jegyében alakítottunk át.

Fontosnak tartom, hogy minden lehetőséget megragadjunk annak érdekében, hogy az önkormányzat munkáját – a munkát, amelyet a lakosság érdekében végzünk a testülettel és a hivatallal – hiteles forrásból ismerjék meg. Az oldalakat ennek érdekében folyamatosan fejlesztjük és karbantartjuk, és naprakész, méltó párja lesz a Nagyszentjánosi Hírújságnak.

Községünk intézményei, és civil szervezetei, a közkedveltté vált hírportál a jól ismert felhasználókkal is helyet kaptak itt. Felületet biztosítunk mindazoknak, aki az interneten keresztül a helyi közjó érdekében fejleszteni kívánják a kapcsolataikat településünkön belül és kívül. Helyet szeretnénk biztosítani az őszinte és építő véleményeknek és javaslatoknak.

Hasznos és kellemes időtöltést kívánok!

Friderics Cecília

Nagyszentjános polgármestere

Chrome

Térkép